צרו קשר

תזונאי ספורטמאמני כושר תזונאי ספורט
מרכז הספורט החדש של ימקא הבינלאומית ירושלים! 10,000 מ”ר הכוללים בריכה, מגרשי כדורסל, חדרי כושר, סטודיו ועוד. מרכז ספורט ופנאי לכל המשפחה ברוח האחווה והחיבור בין הדתות המאפיינת את ימקא העולמית.
מאמני כושר תזונאי ספורט
דאבל אנרג'י זה אנחנו  מתחם בוטיק לאימונים אישיים,זוגיים וקבוצתיים המשולבים באימונים מנטאליים ותפריטי תזונה ברגע שהצטרפת אלינו..הצטרפתם למשפחה שלנו. משפחתיות, אותנטיות, העצמה, התפתחות אישית ואהבה הם הערכים הבולטים אצלנו..ושלא תטעו זה לא סותר את האתגרים באימונים. חווית אימון שלא הכרתם בתוך הג'ונגל שיצרנו

אנשים העוסקים דרך קבע בספורט, בין אם מדובר בספורטאים מקצועיים ובין אם בספורטאים חובבים ואף בילדים צעירים אשר מחויבים לשגרת ספורט, זקוקים לתזונה מותאמת אשר תתמוך באורח החיים הקדחתני ותספק מענה לצרכי הגוף המורכבים.

תזונת ספורט היא ענף רחב אשר משלב בתוכו ידע והיכרות עם הפיזיולוגיה של הגוף, הכימיה, סוגי דיאטות והשפעתן, פסיכותרפיה והנדסת מזון.

תפריט מותאם לספורטאים אינו מוצר מדף, ומחייב התאמה אישית ובניה של תזונאי ספורט, תוך היכרות עם המתאמן, מיפוי של הנתונים האישיים והרפואיים שלו, החל מגובה ומשקל וכלה באלרגיות, פציעות ומחלות בעברו והיכרות עם סדר היום שלו.

התזונה מיועדת לתת מענה לצרכים פיזיולוגיים ורגשיים כאחד, כמו גם לתמוך בגוף ולחזק אותו, בהתאמה לאורח החיים ולמבנה הגוף. תזונה מתאיה תספק אנרגיה לפעילות הספורטיבית, תסייע בבניית השריר ובחיזוק השלד ותתמוך בתהליך חילוף החומרים ובשמירה על משקל ומדדים מאוזנים.

מומחי תזונה ודיאטה ניתן להשיג גם באמצעות קופות החולים, אולם לרוב אלו יספקו תהליך ליווי קצר וכללי, באמצעות תזונאים ודיאטנים כלליים. תזונאי ספורט פרטי הוא תזונאי המביא את הידע, הכישורים והניסיון הנדרש, בניהול תפריטים ותונה לספורטאים, תוך התמחות והיכרות עם ענפי הספורט השונים והצרכים הייחודיים שלהם.

חשוב לדעת: תזונת ספורט תביא בחשבון את הנתונים האישיים של המתאמן, אולם תתייחס גם לענף האימון בו הוא מתאמן, במטרה לייצר את הפריט המותאם והמדויק ביותר, אשר יספק מחד גיסא את כלל הצרכים הפיזיולוגיים, אולם מאידך גיסא יענה גם על הצרכים הרגשיים, ויספק תפריט עשיר, מגוון, תואם לטעמו של המתאמן וכזה שניתן להתמיד בו.

תפריט אשר מותאם לשחקן כדורסל אינו דומה לזה המותאם למרים משקולות או למתאבק ג’ודו, ובתכנון של כל תפריט יש להביא בחשבון את אופן הוצאת האנרגיה, השרירים הנדרשים לחיזוק ופרמטרים רבים נוספים.

עבודתו של תזונאי ספורט אינה מסתכמת בתשאול ובבניה של תפריט מותאם אישית, כי אם כוללת גם ליווי אישי, מעקב אחר מדדים ונתונים אישיים, בניית תפריטי גיוון מעת לעת, יצירת מתכונים חדשניים בהתאמה אישית, עבודה על משמעת ומוטיבציה וכלים רבים נוספים, להשגת התוצאה הרצויה ולשמירה עליה לאורך זמן.

פורטל COACHX הוא פורטל מקצועי ועשיר לחובבי הספורט בישראל, אשר מנגיש עבורם מידע רב, לרבות בעלי מקצוע בעולם הספורט ומאגר של תזונאי ספורט- המתמחים בענפי הספורט השונים, בהתאמה לילדים ולמבוגרים אשר עוסקים בספורט, ומספקים מענה מקצועי רחב, בפריסה ארצית מלאה.