צרו קשר

מאמני כושרמאמני כושר תזונאי ספורט
מרכז הספורט החדש של ימקא הבינלאומית ירושלים! 10,000 מ”ר הכוללים בריכה, מגרשי כדורסל, חדרי כושר, סטודיו ועוד. מרכז ספורט ופנאי לכל המשפחה ברוח האחווה והחיבור בין הדתות המאפיינת את ימקא העולמית.
מאמני כושר
נועם גולדהבר, מאמן אישי להעצמה לילדים ובני נוער ומנהל העסק "לגעת בכושר", הוא מאמין גדול במשפט "נפש בריאה בגוף בריא" ועל בסיסו הוא גם בנה את שיטת העבודה שלו, שמצליחה להניב פרי בקרב מבוגרים וילדים כאחד.
מאמני כושר
כושר גופני על בסיס אגרוף קלאסי מועדון מקצועי, מאמן משנת 1997 מאמן במועדון שקטף מדליות אולימפיות בצרפת, מאמן נבחרות ספורט בחו"ל
מאמני כושר תזונאי ספורט
דאבל אנרג'י זה אנחנו  מתחם בוטיק לאימונים אישיים,זוגיים וקבוצתיים המשולבים באימונים מנטאליים ותפריטי תזונה ברגע שהצטרפת אלינו..הצטרפתם למשפחה שלנו. משפחתיות, אותנטיות, העצמה, התפתחות אישית ואהבה הם הערכים הבולטים אצלנו..ושלא תטעו זה לא סותר את האתגרים באימונים. חווית אימון שלא הכרתם בתוך הג'ונגל שיצרנו
מאמני כושר
מאמנת נערים שיש צורך בחיזוק הגוף,עמידה נכונה.אוכלוסיה מבוגרת חיזוק הגוף,מפרקים,ציבות,עמידה נכונה,שיווי משקל,תרגילים בוני עצם,חיזוק רצפת אגן.

מאמני כושר אישיים הם בין נותני השירות המבוקשים בענף הספורט, הן בעבור ספורטאים מקצועיים והן בעבור ספורטאים חובבים ואנשים המבקשים להסתייע בליווי אישי, בבניית תכנית כושר מותאמת אישית ובליווי אישי ומתן מוטיבציה להצלחה ולהתמדה.

קבלת ההחלטה על בניית כושר אישי וליווי אישי על ידי מאמן כושר היא בבחינת צעד חשוב בדרך ליישום המטרה, כאשר בחירה במאמן כושר מתאים היא בבחינת צעד חשוב לא פחות.

תפקידו של מאמן הכושר הוא לזהות את היכולות והאתגרים העומדים בפתחו של המתאמן, ולבנות תכנית אימונים, כושר ותזונה שתהיה הדרגתית ומותאמת ליכולות, ותוביל להשגת התוצאה הרצויה. על מנת לבחור נכונה מבין מגוון רחב של מאמני כושר מוצעים, חשוב להגדיר מראש את המטרה כמו גם להכיר ולמפות את הנתונים האישיים של המתאמן המיועד.

ניתן למצוא מאמני כושר בעלי מגוון תחומי התמחות, בניהם: מאמני כושר לילדים ונוער, מאמני כושר לשיקום הגוף לאחר מחלה, תאונות אירועי טראומה, מאמני כושר באמצעות מכשירים/מתקנים/חדרי כושר, מאמני כושר בטכניקות חופשיות, מאמני כושר לגיל הזהב, מאמנים לטיפול בבעיות משקל, מאמנים ייעודיים לספורטאים מקצועיים על פי ענף הספורט וצרכיו ורבים נוספים.

בבחירה של מאמן כושר חשוב לתת את הדעת על תחום התמחותו של המאמן, ניסיונו, התאמתו לצורך ולמטרה המיועדת כאשר בראש ובראשונה יש לתת דגש על חיבור אישי וכימיה בין המאמן למתאמן המיועד.

שילוב של כושר בחיי היום יום אינו קל, וחלק ניכר מתפקידו של המאמן הוא לספק מוטיבציה ונחישות ורצון להתמיד, שכן מדובר בתהליך המתבסס על ריצה למרחקים ארוכים. אימון כושר מטבעו הוא קשה ומאתגר, אולם עשוי לספק גם חוויה מהנה וסיפוק, כאשר הוא מחד גיסא מותאם במדויק ליכולות האישיות ומאתגר אותן, ומאידך גיסא מועבר באמצעות מאמן מנוסה הרואה את המתאמן, הקשיים והמטרות שלו אל מול עיניו.

פרמטר חשוב נוסף בבחירת מאמן כושר הוא קרבה גאוגרפית וזמינות, שיבטיחו ניהול תכנית אימונים תוך יעילות וגילוי של גמישות על פי צורך.

פורטל הספורט והכושר COACHX מביא אליכם את מיטב מאמני הכושר בישראל, בפריסה ארצית מלאה, תוך מיפוי וחלוקה על פי גיל המתאמנים והתמחויות ייחודיות של המאמן, במטרה לסייע בידכם בבחירת מאמני הכושר המעולים בתחומם, וחשוב לא פחות המותאמים ביותר לצרכיכם.

פורטל COACHX הוא מגזין ספורט עדכני וחדשני בישראל, אשר מביא לקוראים מגוון כתבות, סקירות ומידע מעולם הספורט התחרותי והעממי, המלצות וכלים, טיפים מבית מאמנים מקצועיים ומובילי דעה בענף, ושלל תכנים מעשירים לחובבי הספורט בישראל.