צרו קשר

ספורט והצלחה

כולם כבר אומרים ויודעים מה ספורט עושה לנו וכמה חשוב לעשות ספורט ובכל זאת במדינתנו הקטנטונת עדיין אנחנו אי שם מאחור, פחות משקיעים בחינוך לספורט ואני אומרת למה לא ?! מהי התמדה מהי נחישות אם לא תחושת ניצחון.

עשיית ספורט בקרב ילדים יכולה להיות חשובה מאוד גם לבריאות הנוכחית של הילדים, גם להתפתחות  הקוגניטיבית שלהם, לביטחון העצמי ולה פחת הסיכון למשקל עודף מגיל צעיר והתפתחות מחלות שונות. כתוצאה מכך, אין ספק כי שילוב של פעילות גופנית לילדים על בסיס יומיומי או כמעט יומיומי יכולה לסייע לכם בהיבטים רבים ושונים בחיים. במציאות שבה אנו חיים כיום שדור הדיגיטל פשוט דבוק למסכים שעות רבות.

במהלך היום – זוהי האחראיות שלכם כהורים לדאוג שהילדים יבצעו פעילות ספורטיבית סדירה, מדי יום, ללא קשר לשיעורי הספורט בבית הספר שגם שם אינכם יודעים בדיוק מה קורה. רשמו אותם לחוג אומנויות לחימה, כדורגל, כדורסל, פעילות ספורטיבית אחרת שהם אוהבים – דאגו שהם מתמידים ומשקיעים בה לא פחות מההשקעה שלהם במשחקי הווידיאו מול המחשב.

היתרונות של עשיית ספורט החל מגיל צעיר:

אימון כושר בקרב ילדים מסייעת לשיפור הכושר הגופני, מסת העצם והפחתת הסיכון להשמנה
בגיל צעיר.
• מסייעת בחיזוק העצמות והתפתחות גופנית טובה ותקינה יותר.
• לפעילות גופנית יש השפעה ניכרת על פעילות המוח וההישגים בלימודים.
• מסייעת לשיפור היבטים רגשיים וחברתיים.
• מסייעת בחיזוק הביטחון העצמי.
• מסייעת לשיפור הכללי במצב הרוח ולבריאות הנפש, מפחיתה את הסיכון לדיכאון והתבודדות בקרב
ילדים ובני נוער.

ספורט בקרב מבוגרים:

קידום ספורט לילדים הוא חשוב אך למבוגרים גם כן לא פחות חשוב. ככל שאנו מתבגרים בגיל כך עייפות החומר מתחילה להשפיע עלינו גם כן. עם זאת – איך אנו רואים אנשים בשנות ה 80-70-60 לחייהם ועדיין נמרצים כמו אנשים צעירים בני 30-20? איך אנו רואים אנשים מבוגרים המצליחים להרים משקלים כבדים והעצמות שלהם מחזיקות מעמד? איך אנו רואים אנשים מבוגרים שיכולים ללכת קילומטרים רבים מבלי להתעייף? ובכן זה תלוי עד כמה הם השקיעו בגוף ובבריאות שלהם לאורך השנים.

הגוף הוא כמו מכונה שצריך לתחזק וככל שתתחזקו אותו טוב הוא יעבוד טוב יותר ולאורך שנים רבות יותר. פעילות גופנית למבוגרים כמו הליכה, ריצה, שחייה, אופניים או פעילות אירובית אחרת יכולה לסייע בהפחתת הסיכון למחלות לב, שיפור קצב חילוף חומרים בגוף, שיפור המערכת החיסונית, הפחתת הסיכון למחלות שונות, מסייעת בשמירה על המשקל, מרוממת את מצב הרוח והנפש ותורמת באספקטים רבים נוספים.

מחפשים מאמני כושר לילדים ומבוגרים? לחצו כאן!

כל מה שחם

כישרון ועבודה קשה הם כמובן ממדים
לכל אחת ואחד מאיתנו יש משהו שהוא
פציעות הן אחד הנושאים הכאובים