צרו קשר

מי אנחנו

מי אנחנו

אנחנו יודעים שספורט חשוב לבריאות! מעבר לבריאות, ספורט גורם לנו לתת יותר מעצמנו בכל דרך אז למה ספורט, ישנן מיליון סיבות חשבנו רק על כמה:

  1. ערכים של כבוד לגוף שלנו
  2. ערך הניצחון לאחר עבודה קשה
  3. ערך ההתמדה והנחישות
  4. כבוד הדדי
  5. הרגשת בטחון ואושר
  6. שמנו מטרה לקדם את הספורט בכל הגילאים ועדיף להתחיל כמה שיותר צעיר
  7. coachx  מאגדת בתוכה את כל תחומי הספורט ונותני השירותים כי לכל אחד יש חיבה ורצון לעסוק במה שעושה לו טוב ולכן תוכלו למצוא באתר את מדריכי הספורט הטובים שלנו בכל התחומים ענפי הספורט יכולים להיות גם ספורט ימי, ספורט אתגרי אימוני כושר למבוגרים לאנשים עם מוגבלות לכאלה שאוהבים לשחות ולרקוד לכולם. ספורט מהווה חלק משגרת החיים שלנו ולכן חשוב ליהנות מהאימונים ולבחור את מה שלכם עושה טוב. האתר מציע מגוון פעילויות הפלטפורמה מפרסמת נותני שירותים אשר הגדירו את עצמם כמדריכים ומאמנים. הפלטפורמה שלנו מפרסמת עדכונים וחדשות בעולם הספורט ותכנים מעניינים אשר מקדמים את המטרה ובסופה של המטרה כולם יעשו ספורט וייהנו.
  8. היכנסו לאתר https://www.coachx.co.il/fitness-trainers/
  9. לסיכומו של הספורט יצרן הרכבים הידוע הנרי פורד אמר “עיסוק בספורט הוא קשקוש אדם בריא אינו זקוק לספורט ואם הוא חולה אסור לו לעסוק בספורט!” מעלה בנו חיוך, בכל תחומי הרפואה יש הסכמה גורפת על שילוב פעילות ספורטיבית כחלק מאורח החיים שלנו. בין אם מדובר בילדים צעירים, בני נוער, אנשים בוגרים או אפילו אנשים מבוגרים יותר הרי שפעילות ספורטיבית תספק יתרונות רבים, גופניים, בריאותיים ונפשיים.הפעילות הספורטיבית בקרב ילדים ומבוגרים לא חייבת להיות מאוד מאומצת כדי להגיע להישגים בריאותיים ואיננה חייבת להיות גם ארוכה מאוד. אז אם אתם רוצים לתפוס את עצמכם בידיים ולהתחיל לדאוג לבריאות שלכם ו/או של ילדיכם כבר מגיל צעיר – זה הזמן לעלות על נעלי ספורט, בגדים נוחים, למלא בקבוק במים קרים טריים ולהשקיע 3 דק’ בחיפוש אימון שעושה לכם את זה. תוכלו למצוא אימון בחדר כושר, אימון בבית או אימון בטבע הנפלא, אימון אתגרי, משחק מהנה והכי חשוב ספורט עושה לנו טוב.באתר תמצאו מתאמנים ומאמנים ספורטאים מכל התחומים ותכנים הנוגעים לעולם הספורט המגזין עשיר ועדכני, מאמני ספורט לילדים ומבוגרים, תזונאים ועוד נותני שירות בתחום הכושר. אנחנו מזמינים אותך לגלוש באתר שלנו, להרחיב את הידע ולהצטרף לנבחרת הספורטאים הן כמאמן /מדריך והן כמתאמן ולהיות חלק מעולם הספורט הגדל ומתרחב אתם מוזמנים לקחת חלק באימון הבא שלכם וליהנות.מגזין הספורט כולל נבחרת ספורטאים בכל הענפים, ניתן להירשם לאתר בלחיצת כפתור למעלה מצד שמאל ∧∧∧ ולקבל שירות מהיר ויעיל מהצוות שלנו, האתר מעודכן בתכנים ייחודים בכתבות מעניינות בכל תחומי הספורט, כל אחד והספורט שלו, חברות וארגונים אשר מעוניינים לתת לעובדים שלהם אורח חיים בריא להרים את המוטיבציה בעבודה לייצר תפוקות ולהצליח בעסקים צרו קשר ∨∨∨.