צרו קשר

ילדים גולשים מה זה עושה להם ?

גלישת גלים ספורט חוויתי מהעתיקים שקיימים

ילדים גולשים מה זה עושה להם? גלישת גלים ספורט חוויתי מהעתיקים שקיימים, מדובר על ספורט שמפעיל למעלה מ 100 שרירים, בארצנו שטופת השמש זהו ספורט שניתן גם בחורף לשמור על הפעילות, מדובר על שיפור בשיווי המשקל והאקורדינציה גם למבוגרים וגם לילדים. כיצד משלבים את שני המרכיבים הללו ? באמצעות ביצוע סוגי אימונים מסוימים, שילוב של גפיים תחתונים ועליונים, בנוסף תרגילים בעמידה, תרגילים במשטחים לא יציבים, כל אלה גורמים לשיפור המרכיבים של שיווי משקל והאיזון.  הגלישה ספורט אשר מחובר מאוד לטבע ולכן יכולתו לגרום לנו הנאה מרובה עם פעילות בריאותית. ישנם בתי ספר לילדים ונוער אשר מפעילים פרויקט ייחודי רק לענף ספורט הגלישה.

עוד כתבות

מגזין ספורט מקצועי

מאמני כושר מקצועיים>>

ילדים גולשים

פרויקט הגל שלי שבו משתתפים קבוצות בני נוער בהמלצת ביתת הספר והמחנכת, בפרויקט זה מלמדים את הילדים באמצעות הגלישה, שליטה בחייהם ה בפן הרגשי והן בפן הלימודי, הילדים נהנים מחוויה לימודית קצת אחרת הגלישה מצליחה לגרום להם להיפתח לעולמות שונים, לשמור על איזון ובטחון להעלות את הדימוי העצמי ולקבל תחושת שליטה בחייהם.

בארץ קיימים מספר מועדוני גלישה טובים חלקם גם משתתפים גם בתחרויות בינלאומיות: מועדון הגלישה הישראלי, ארגון גולשי הגלים בישראל, קוצי מועדון גלישה SUP ועוד רבים וטובים..

Leave a Reply

דרוג*

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. מסומנים שדות חובה *

כל מה שחם

כישרון ועבודה קשה הם כמובן ממדים
לכל אחת ואחד מאיתנו יש משהו שהוא
פציעות הן אחד הנושאים הכאובים