צרו קשר

ילדים וגלישה מה זה עושה להם ?

גלישת גלים ספורט חוויתי מהעתיקים שקיימים

גלישת גלים ספורט חוויתי מהעתיקים שקיימים,

מדובר על ספורט שמפעיל למעלה מ 100 שרירים, בארצנו שטופת השמש זהו ספורט שניתן גם בחורף לשמור על הפעילות, מדובר על שיפור בשיווי המשקל והאקורדינציה גם למבוגרים וגם לילדים. כיצד משלבים את שני המרכיבים הללו ? באמצעות ביצוע סוגי אימונים מסוימים, שילוב של גפיים תחתונים ועליונים, בנוסף תרגילים בעמידה, תרגילים במשטחים לא יציבים, כל אלה גורמים לשיפור המרכיבים של שיווי משקל והאיזון.  הגלישה ספורט אשר מחובר מאוד לטבע ולכן יכולתו לגרום לנו הנאה מרובה עם פעילות בריאותית. ישנם בתי ספר לילדים ונוער אשר מפעילים פרויקט ייחודי רק לענף ספורט הגלישה.

פרויקט הגל שלי שבו משתתפים קבוצות בני נוער בהמלצת ביתת הספר והמחנכת, בפרויקט זה מלמדים את הילדים באמצעות הגלישה, שליטה בחייהם ה בפן הרגשי והן בפן הלימודי, הילדים נהנים מחוויה לימודית קצת אחרת הגלישה מצליחה לגרום להם להיפתח לעולמות שונים, לשמור על איזון ובטחון להעלות את הדימוי העצמי ולקבל תחושת שליטה בחייהם.

בארץ קיימים מספר מועדוני גלישה טובים חלקם גם משתתפים גם בתחרויות בינלאומיות: מועדון הגלישה הישראלי, ארגון גולשי הגלים בישראל, קוצי מועדון גלישה SUP ועוד רבים וטובים..

Leave a Reply

דרוג*

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. מסומנים שדות חובה *

כל מה שחם

כאשר מבקשים לעמוד בתפריט דיאטה
תהיתם פעם למה כל כך קשה לנו לשנות
הסוגייה הוותיקה ביותר בספורט
“הכל אני יכול בחופש הגדול” זהו