צרו קשר

מהפכה בתחום אימוני הכושר: מערכות חדשניות למאמני כושר אישיים

בעולם של מאמני הכושר, יעילות וארגון הם גורמי מפתח שיכולים לשפר באופן משמעותי את ההצלחה של מאמן הכושר. אנחנו נותנים לטכנולוגיה לעזור לנו כמעט בכל דבר היום, בין אם זה כדי לשמוע מוזיקה בספוטיפיי, לראות סדרות בנטפליקס ואפילו למצוא מה לאכול כשאנחנו רעבים, אז למה לא לתת לטכנולוגיה לעזור לנו בלנהל את המתאמנים שלנו? שימוש במערכת למאמני כושר יכולה להוות יתרון משמעותי בתחום, לחסוך זמן ולספק יתרונות רבים ותחושת מקצועיות אל מול המתאמנים שלנו.

יתרונות לשימוש במערכת למאמני כושר

ריכוז משאבים במקום אחד

זוכרים פעם, שאם היינו רוצים לצפות בסרט במחשב, היינו צריכים למצוא אתר שאפשר להוריד ממנו את הסרט, לפעמים גם לא היו כתוביות אז היינו מחפשים אתר אחר שאפשר להוריד ממנו את הכתוביות ועד שהשגנו את מה שרצינו כבר עבר יותר זמן מהאורך של הסרט עצמו? אז ככה זה בערך להשתמש בכמה מערכות שונות כדי לנהל עסק כושר עם מתאמנים, תיקייה או אקסל כדי לנהל רשימת מתאמנים, Google Sheets בשביל תכנית אימונים, עוד Google Docs בשביל תפריט תזונה, אולי עוד קובץ רק כדי לתעד מדידות מהפגישה האחרונה וזה לא נגמר שם.

ניהול עסק בצורה כזו יוצר חוסר סדר, בזבוז זמן יקר ויותר גרוע, עלול לשדר חוסר מקצועיות למתאמן.מערכת טובה למאמני כושר עוזרת למאמנים לרכז את כל או לפחות את מירב המשאבים האלו בצורה נוחה במקום אחד מרכזי אשר מסייע לחסוך לא מעט זמן ולהציג את עצמכם בתור מאמנים יותר מקצועיים מול הלקוחות שלכם.

ממשק שוטף לשימוש המתאמנים

בואו נודה בזה, זה לא נוח להסתכל על תכנית אימונים דרך תמונה בפלאפון או דרך איזה קובץ שנשמר בגוגל, אנחנו פשוט רגילים לזה ולא מכירים אלטרנטיבה טובה יותר, אבל יש כאלו. מערכות המותאמת למאמני כושר יכולות לספק ממשק נוח למתאמנים שלכם לצפות בתכניות האימונים שלהם בצורה נוחה ומאובטחת, כמו כן ממשק עבור המאמן לערוך את התכניות בקלות.

תדמית מקצועית

אחד הדברים הכי חשובים, הוא לשדר מקצועיות ללקוחות פוטנציאליים כמו גם ללקוחות קיימים. בדיוק כמו שאתר אינטרנט של מאמן או דף אינסטגרם מצליח משדרים רצינות, כך גם שימוש במערכת מקצועית לניהול המתאמן. כשמתאמן רואה שהמאמן שלו משתמש בטכנולוגיות מתקדמות ומביא איתו כלים מתקדמים לשולחן, יש תחושה של רצינות ומקצועיות שבסופו של דבר מתורגמת להישארות המתאמן לטווח ארוך.

שימוש במידע לניתוח מתאמנים

אחד הדברים החשובים לעסקים קטנים כגדולים הוא שימוש במידע שקיים להם כדי לשכלל את עצמם, בין אם אלו נטפליקס שמשתמשים במידע שלכם כדי להציע לכם סדרות שתואמות את ההעדפה שלכם או פייסבוק שמתאימים פרסומות על פי הפעילות שלכם.

תופתעו או לא, גם מאמני כושר יכולים להשתמש במידע של המתאמנים שלהם כדי לנתח ולהתאים להם את תכנית האימונים או תפריט התזונה בצורה הטובה ביותר.

ניתן לנצל את ריכוז המשאבים שדיברנו עליו קודם כדי לתת למערכת להסיק מסקנות לגבי מתאמנים דרך המידע שנאסף מהם, מי מתקדם בקצב טוב? מי פחות? איזה מתאמן לא מתמיד ונראה שהוא בסכנת עזיבה? אלו אינפורמציות חשובות שהמערכת יכולה לתת לנו שאחרת, הסיכוי שהיינו מקבלים אותן כמעט ולא קיים.

כלים מתקדמים לניהול עסק מתקדם

מערכות ניהול למאמני כושר בדרך כלל מספקות כלים מתקדמים שנותנים למאמנים דרך לעבוד בצורה מהירה וגמישה ובכך משפרות את היעילות, חוסכות זמן וכל זה בסוף מתורגם, איך לא, לכסף. בין הכלים שמערכות אלו מספקות הם:

  • כלי לבניית תוכניות אימונים: הכלי מאפשר לבנות תוכניות אימונים לכל מתאמן, שמירת תבניות של תוכניות אימונים כדי ליצור תוכנית שלמה ברגע אחד ולאחר מכן לשנות רק את הדברים שצריך בשביל אותו מתאמן.

ספריית תרגילים שבה ניתן לשמור את התרגילים שהמאמן נותן למתאמנים בדרך כלל עם אפשרות להוסיף וידאו של המאמן מבצע את התרגיל כדי שהמתאמן יוכל לצפות בו תוך כדי אימון.

וכמובן שמירה על פרטיות, כלומר, כל תכנית תהיה שייכת ונגישה אך ורק למתאמנים שהמאמן מגדיר.

  • פתרון יומן: יומן שבו מתאמנים יוכלו לקבוע פגישות עם המאמן למשבצות זמן מסוימות שהמאמן הגדיר שיהיה זמין בהן, כלי זה נותן פתרון נוח לקבל בקשות לפגישות וניהול יומן בלי צורך להתעסק שוב, בכמה מערכות שונות.
  • דשבורד מתאמן: זהו אחד הכלים הכי שימושיים לדעתי במערכות כאלו ויש לו שני יתרונות עיקריים.

היתרון הראשון הוא, למאמן יש מבט על ואפשרות להזין את כל המידע של המתאמן במקום אחד, בין אם זה מדידות והיקפים, הצבת יעדים ומטרות למתאמן, צפייה בהתקדמות וקצב שקילות ועוד.

היתרון השני הוא שגם למתאמן יש צד בדבר הזה, המתאמן יכול להזין את המשקל שלו כל יום וכך לצפות גם הוא בהתקדמות שלו, בנוסף לצפייה במדידות והיקפים, מטרות ואפילו ניתוחים לגביו כדי להבין איפה הוא יכול להשתפר.

לסיכום, שימוש נכון במערכת למאמני כושר יכולה לחסוך הרבה זמן תוך כדיי שידור מקצועיות מול הלקוחות שלנו ואף קבלת תובנות חשובים שיכולים לעזור למאמנים להשיג תוצאות טובות יותר כלפי המתאמנים שלהם וכתוצאה מכך, יגרור המלצות טובות ועוד לקוחות שירצו את השירות שמציעים המאמנים.

בנוסף, ככל שהעסק וכמות המתאמנים גדלה, שמירה על סדר וארגון הופכים להיות משימה קשה ומייגעת שמערכות מסוג זה פותרות לנו ללא מאמץ בכלל.

מהפכה בתחום אימוני הכושר: מערכות חדשניות למאמני כושר אישיים

היכן ניתן למצוא מערכות כאלו

קיימות מספר מערכות למאמני כושר אך הן בעיקר עובדות בחו״ל ולא מותאמות לקהל הישראלי ולא תומכת בעברית.

CachCoach מספקת בדיוק את זה, מערכת שמותאמת לקהל המאמנים והמתאמנים הישראלי ותומכת בשפה העברית.

בנוסף CachCoach מציעה התנסות של חודש חינם ללא צורך בכרטיס אשראי מכך שתוכלו לקחת את הזמן ולבחון את היתרונות שהיא מציעה לכם.

לעוד מידע, ניתן להכנס ללינק הבא: https://cachcoach.com

 

Leave a Reply

דרוג*

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. מסומנים שדות חובה *

כל מה שחם

כישרון ועבודה קשה הם כמובן ממדים
לכל אחת ואחד מאיתנו יש משהו שהוא
פציעות הן אחד הנושאים הכאובים
המילה תחרותיות מתקבלת היום