צרו קשר

מדריך למאמן כושר מתחיל

מדריך למאמן כושר מתחיל  כל הטיפים במאמר הקרוב מאמני כושר מתחילים יוצאים מדי יום מן הקורסים למאמני כושר, המספקים את הידע התאורטי וההסמכה הנדרשת, ומשתלבים בשוק שהוא מחד גיסא מביא מודעות רבה וביקוש, ומאידך גיסא תחרותי ומוצף.

מדריך למאמן כושר מתחיל- כך תבנה שם ומוניטין כמאמן כושר:

מיקוד וקהל יעד– לפני הכל חשוב להחליט מהו אופי השירותים אותו תבחרו להציע, החל מאימונים אישיים, אימונים בקבוצות קטנות, אימוני כושר לנשים ו/או לגברים, ילדים, מבוגרים וקבוצות מיקוד ייעודיות, אימונים חופשיים או אימונים בחדרי כושר, ולבנות את המומחיות בהתאם.

יתרון יחסי– מאמן כושר לא התחיל את העיסוק שלו בספורט בקורס למאמני כושר, והוא מביא עמו רקע וניסיון בעולם הספורט, מענפי ספורט בהם עסק. שחקני כדורסל וכדורגל, אצנים, מפתחי גוף ושרירנים, מתאמנות בזומבה או בפילאטיס ושלל אפשרויות נוספות. כל אחד מן הענפים הללו טומן בחובו יתרונות יחסיים רבים, שיהוו חלק מארגז הכלים של מי שיבחר להמשיך ולהפוך למאמן כושר. מומלץ לדעת ולבדל את אותם יתרונות ולחבר אותם לתחום העיסוק החדש.

מדריך למאמן כושר מתחיל

שיווק– בהנחה והדרך המיועדת מתייחסת למאמני כושר עצמאיים, חדירה לשוק של מאמן כושר מתחיל תצריך עיסוק בשיווק עצמי. מרבית האנשים חשים פחות נוח לנסות ולמכור את עצמם, אולם המעבר בתחביב לפרנסה מחייב למצוא את הדרך בה תרגישו בנוח מחד גיסא, ותחדרו לתודעה מאידך גיסא. בעל עסק בתחילת דרכו ימצא כי רבים הם ערוצי הפרסום וחברות שיווק המחזרים אחריו ומבטיחים הרים וגבהות בתמורה לסכומי כסף שטרם הרוויח. מומלץ להימנע מאלה ולהתחיל בכלים חינמיים דוגמת: פתיחת ערוץ ברשתות חברתיות, כניסה לקבוצות רלוונטיות מקומיות בסביבת העבודה הרצויה ומיצוב אישי באמצעות שיתוף, קבלת המלצות ממתאמנים ראשונים, חברים ובני משפחה וחשיפתן. ניתן אמנם לשווק באופן עצמאי וללא השקעת סכומי עתק, אולם הדבר דורש השקעה של זמן ומיומנויות כתיבה וטכנולוגיה בסיסיות.

לקבלת מידע על עיסוי ספורטאים לחצו כאן>>

לסיכום המאמר

שיתופי פעולה- אחת הדרכים היעילות לחדירה לשוק היא באמצעות שיתופי פעולה עם גורמים הפועלים בתחומים מקבילים. מדריך למאמן כושר מתחיל ממליץ על מספר אפשרויות לשיתופי פעולה:

  • התקשרות עם חדרי כושר מקומיים, מתן הנחה למנויים על אימונים אישיים בתמורה להמלצה ושיווק על ידי חדר הכושר.
  • פניה לליגות מקומיות, עממיות או מקצועיות ובניית חבילת אימונים מוזלת למתאמנים מטעמם.
  • כתיבת טור מקצועי בנושא ספורט/אימונים אישיים לערוץ תקשורת מקומי. כתיבת הטור תיעשה ללא עלות בתמורה לחשיפה ולמיצוב המאמן כסמכות מקצועית.

מעטפת שירותים רחבה- אמנם מאמן כושר מספק שירותי אימוני כושר, אולם במטרה לייצר בידול בשוק ולזכות ליתרון על גבי מתחרים מומלץ לרכוש ידע, כישורים והסמכות גם בתחומים נלווים דוגמת תזונה, בריאות ואורח חיים. בין אם השירות ניתן למתאמנים באופן רשמי כחלק מחבילת שירותים ובין אם מדובר בהעשרה נוספת של ידע וכלים, הללו יבואו לידי ביטוי ויסייעו במיצוב אישי גבוה ובבניית שם ומוניטין.

Leave a Reply

דרוג*

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. מסומנים שדות חובה *

כל מה שחם

כישרון ועבודה קשה הם כמובן ממדים
לכל אחת ואחד מאיתנו יש משהו שהוא
פציעות הן אחד הנושאים הכאובים