צרו קשר

לבל אפ: הטכנולוגיות הישראליות שיעזרו לכם להתפתח כמאמנים 🔝

מאמנים רבים שמסיימים קורס מדריכים ומאמנים, מוצאים את עצמם עם יומן ריק יחסית וקהל מתאמנים דל, הדבר יכול להוביל לעיתים להרגשה של חוסר מיצוי ומחשבות על שינוי כיוון מקצועי. הדבר נובע לרוב מחוסר היכרות עם הפלטפורמות הדיגיטליות והכלים שיכולים לעזור לכם לקדם את עצמכם כמאמנים בתחום התמחות שלכם. מאת: תומר יהודיין ודין גלבמן.

בין אם את מדריכת כושר שרואה המון שליחות במה שאת עושה, אך מתקשה לשתף על העשייה שלך ברשתות החברתיות, ובין אם אתה מאמן כדורסל שרוצה להגיע ליותר מתאמנים אך לא יודע איך לעשות זאת. הפלטפורמות הדיגיטליות יכולות לעזור לכם בקלות בלי יותר מדי רקע טכנולוגי, או השקעה בתחזוק פרופיל אינסטגרם נוצץ. ההתפתחות הטכנולוגית ומגפת הקורונה יצרו הזדמנויות חדשות למאמנים שרוצים לחסוך לעצמם זמן ולהתעסק במה שבאמת חשוב להם. ארגנו לכם מספר דוגמאות שיכולות להתאים, תאמינו או לא כולם פרי יצירתם של יזמים כחול-לבן:

הוביז (עסקי)/Hobiz –
הוביז רואה את עצמה בתור הרשת החברתית של התחביבים בישראל. היא מאפשרת לאנשים בעלי תחומי עניין זהים להתחבר ולהכיר חברים חדשים.
איפה זה פוגש אותנו המאמנים? הוביז הקימה שירות עסקי למאמנים, שמאתרת מתאמנים לפי ענף הספורט ואזור גיאוגרפי ומחברת אותם למאמנים מאותו הענף. היא מאפשרת גישה קלה למאמן ולמתאמן ואפילו התאימה את שירותי התשלום בצורה נוחה ויעילה. 

פיטר/Fitter –
פיטר היא אפליקציה בתחום אימוני הפיטנס שמחברת בין מאמנים – חללי אימון ומתאמנים. המתאמן או המאמן נרשמים בצורה קלה באתר או באפליקציה, בוחרים את סוג האימון ויוציאם לדרך. הרישום לפיטר כמאמנים מתבצעת בצורה קלה ופשוטה דרך האתר. שירות נוסף שפיטר מציעה היא השכרת חללים לאימונים, ככה שאם יש לכם חלל שאפשר לנצל אותו לעוד מאמנים ומתאמנים – הרווחתם!

אגאדו/Agado –
אגאדו מאפשרת למאמנים לאמן מרחוק בצורה חכמה יותר, היא עושה זאת באמצעות טכנולוגיה ייחודית המנתחת את התנועה של המתאמן. איך זה קורה? כאשר רשימה של מתאמנים המבצעים אימון מרחוק (remote) נצפים על ידי המאמן ותנועותיהם מנותחות, המערכת יכולה לזהות ליקויים בתנועה שהדגשים אליה ניתנו על ידו. המאמן יכול בזמן אמת לתקן תנועות למתאמנים בחלון אישי, וככה נשאר גם היחס האישי באימון הקבוצתי. למתאמן נחסכים משאבים יקרים והוא מרוויח הימנעות מפציעות המלוות מתנועה לא נכונה, ואילו המאמנים חוסכים זמן, מעלים את המקצועיות ומרחיבים את הפעילות בדיגיטל .

לבל אפ: הטכנולוגיות הישראליות שיעזרו לכם להתפתח כמאמנים 🔝

אקספרטקס/Expertx –
אקפסרטקס היא אפליקצית פיתוח יכולות אישיות, שמפגישה מאמנים עם ספורטאים שרוצים להעלות את רמות הביצוע שלהם בכל אספקט. המשוב מתבצע על ידי מאמן שצופה בוידאו ונותן דגשים לשיפור לספורטאי בצורה גראפית ובכך פותרת בעיות של חוסר זמינות או מרחק גיאוגרפי. כמאמנים, תוכלו להגדיל את מעגל ההשפעה שלכם כלפי ספורטאים ממגוון ענפי ספורט, החל מאתלטיקה קלה וקרוספיט ועד לכל משחקי הכדור בהתאם לזמנים והעלות שדרשתם עבור כל אימון או משוב (אפשר גם לפעול מתחושת שליחות ולהעניק נקודות חיזוק בהתנדבות לחובבנים שמגיעים מרקע סוציואקונומי נמוך – שווה ומספק מאוד). (מאתר Expertx.pro)

לבל אפ: הטכנולוגיות הישראליות שיעזרו לכם להתפתח כמאמנים 🔝

פרייפיט/Freefit
פרייפיט היא למעשה ה”תן ביס / סיבוס” של עולם הכושר. פריפיט הינו מיזם המציע לעובדי חברות ומועדוני צרכנות דרך ייחודית להתאמן במספר מרכזי ספורט שונים. הפלטפורמה מכילה בתוכה למעלה מ 800 מרכזי ספורט ומועדוני כושר במודל נגיש וגמיש עם כמות ופריסה ארצית רחבה. ככה לארגון יש את היכולת להשפיע על העובד לבצע פעילות גופנית בהתאם לרצון שלו ומיקומו הגיאוגרפי. וואלה גם לנו בא.

 

Flexity/פלקסיטי היא פלטפורמה שמאגדת בתוכה תוכן לבריאות העובד, בין היתר תוכלו למצוא בה תכניות אימון, יוגה, שיעורי פילאטיס, פודקאסטים וסרטונים בתחום הwellness ועוד המון דברים. פלקסיטי פונה לעסקים שרוצים את המיטב לרווחת העובד שלהם, שרואים את היתרונות בביצוע מיינדפולנס על מנת שהעובד יהיה שליו יותר, שמח יותר ופרודקטיבי יותר. הפלטפורמה הזו היא ממש הנטפליקס לרווחת העובד בתחום הWellness – אם אתה בעל עסק שיש תחתיו עובדים, או אתה עובד שצמא לייעול בחברה, אנחנו נבין למה תתחיל להשתמש בפלטפורמה הזו.

פלקסיטי גם מחפשת מאמנים ומדריכים שיבואו לעבוד איתה במתכונת של שיעורים מקוונים ופיזיים.

 אתר מידרג ואתר איזי
אם הכרתם את שני האתרים האלו ככאלו שמוצאים בהם את החומוסייה הקרובה או את הטכנאי של המזגן הכי אמין באיזור, אז תחשבו שוב. מדובר בפלטפורמות לקידום בעלי עסק עצמאיים וכן גם בתי עסק במגוון תחומים, ביניהם איך לא, תחום הבריאות והכושר הגופני. זוהי פלטפורמה מהירה וקלה למשתמשים בין אם אתה מחפש מקום להתאמן בו ובין אם אתה מאמן. המאמנים מועדוני הכושר מדורגים על ידי משתתפים שהלכו עד הסוף עם החיבה שלהם לכושר והביעו גם את חיבתם בחוות דעת, את השירות שנותנים מידרג ואיזי אפשר למצוא גם אצלנו באתר יחד עם מגוון כתבות והמלצות נוספות.

 גוגל וB144
אי אפשר בלי ההרגלים המוכרים והיעילים של לחפש בשורת חיפוש של גוגל או בחיפוש בתי עסק בפלטפורמה של בזק B144. החיפוש של בגוגל יניב תוצאות מהירות במיוחד בהתאם לחיפוש שלכם ואף ינטר את המקומות הקרובים למיקום בו אתם נמצאים בקלות וביעילות. הפלטפורמה שמציעה בזק מציעה דבר דומה ומפרסמת בתי עסק בצירוף הטלפון וניווט דרך ווייז, יעיל כבר אמרנו?

כמו שאתם רואים ישנן הרבה פלטפורמות וזה רק על קצה המזלג. כל הפלטפורמות זמינות למאמנים ישראלים, וכשמסתכלים על שאר העולם, השוק הרבה יותר מפותח והאפשרויות רק גדלות ומתעצמות. יש לקחת בחשבון את ההרשמה לפלטפורמות ואת המודלים השונות שהן מציעות – רובן חינמיות.

הזמן הוא המשאב היקר ביותר שיש למאמנים, ולכן חשוב מאוד להשקיע אותו בפעולות שהן חשובות ובעלות ערך. השקעה של כמה שעות בפתיחת פרופילים או בייעוץ היום יכולים להשתלם הרבה יותר בהמשך. לא פשוט להיות מאמן בשום תחום ובטח שלא להתפרנס רק מזה, אך אם תבינו איך העולם הדיגיטלי עובד, תיצרו לעצמכם תשתית יציבה שיוצרת עבורכם לידים בצורה כמעט אוטומטית, תפתחו נכסים דיגיטליים מניבים, וכך תוכלו להתעסק בדברים המקצועיים שבאמת חשובים לכם ולא בעוד סטורי שיעלם מהעולם בעוד 24 שעות.

לאלו שרוצים ללמוד יותר על התחום, בחודש אוקטובר 2022 נפתח המחזור השלישי של קורס “ניהול חדשנות ויזמות בספורט” בשיתוף מכון וינגייט – המכון הלאומי למצוינות בספורט וקבוצת החדשנות בספורט COLOSSEUM. מדובר במסלול המקיף ביותר (240 שעות). לימודים המשלבים את עולמות הספורט, הכושר, החדשנות והדיגיטל. הקורס מיועד לאלו שרואים את עצמם מתפתחים בעולמות הספורט והכושר בתפקידים ניהוליים, לאלו שרוצים לפתח מיזם או עסק חדשני ולחובבי ספורט שמחפשים להבין כיצד הם יכולים להשתלב במקצועות ההייטק בדגש לספורט-טק. לקריאה נוספת על הקורס לחצו על הלינק. לכל שאלה / חיבור לאחד מהחברות המופיעות למעלה, ניתן לפנות לכותבי המאמר. המון בהצלחה בהמשך הדרך, וזכרו הטכנולוגיה כאן לעזור לכם להתפתח כמאמנים ולא לבזבז את הזמן.

כותבי המאמר:

תומר יהודיין – מרצה ויזם בתחום הSport-Tech, מלווה אנשים בתהליכי פיתוח קריירה וקידום מיזמים בספורט ומוביל קבוצת החדשנות COLOSSEUM SPORT בישראל. (tomer@colosseumsport.com), מנהל קורס קורס ניהול וחדשנות בספורט במכון וינגייט

דין גלבמן – קופירייטר, מנהל וכותב תוכן, בעל רקע בתחום הכדורסל ופיתוח היכולות הגופניות. (gelbmandin@gmail.com)

 

 

 

Leave a Reply

דרוג*

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. מסומנים שדות חובה *

כל מה שחם

כישרון ועבודה קשה הם כמובן ממדים
לכל אחת ואחד מאיתנו יש משהו שהוא
פציעות הן אחד הנושאים הכאובים