צרו קשר

הרגלים שקשה לשנות

אורח חיים בריא בגיל 40 + מצריך אנרגיה התחלתית, הרגלים שמשנים התמדה ונצחנו אז איך אפשר לעשות בלי סיסמאות

למה קשה כל כך להתמיד בדיאטה ולשנות הרגלים? כאשר בני 40+ נמצאים במחצית חייהם, לא פשוט לשנות הרגלים שנתקעו תקופה כל כך ארוכה, הרגלים שטבועים בנו, כולנו מכירים את התחלת הדיאטה מהיום אוכלים בריא, מחליטים ירקות ופירות, להוריד לחם מהתפריט, בבוקר הכול כמו שעון מכינים סלט והולך מצוין כך חולפות השעות ואנו מתכננות את ארוחת ערב בריאה, אז מגיע הלילה לאחר שהילדים ישנים קצת מנקות את הראש מול הטלוויזיה ומתחילה מלחמה עם עצמי אני אקח לנשנש משהו קטן ומחר זהו זה נגמר :).

וכך כל יום חוזר חלילה, מה עושים עם הרגלים לא עוסקת במדע, אבל הייתה פעם אחת שהצלחתי כאשר בלילה מול המסך מתגנבת מחשבה קומי קחי נשנוש, ספרתי  5 4 3 2 1 וזה עבר נעלם כלא היה, האם הצלחתי חשבתי לעצמי ? אז כן הצלחתי לא קמתי לנשנש. כך מתחילים עם רצף הצלחות, לפעמים שקצת יותר קשה לוקחים מלפפון,לא קל לשנות הרגליםאך אפשרי.

תזונה בגיל 40

תזונה בגיל 40 היא חשובה. בכל גיל, חשוב לאכול נכון. למדתי שבתזונה יורדים לפרטים הקטנים, גם כאן צריך להחליף מחשבה מגלידה, ליוגורט עם כל מיניי תוספות טעימות, הבנתי שכל דבר טעים ומתוק ניתן להחליף למזון טעים ומתוק אחר בריא יותר ואם מתרגלים לאהוב גם ירקות ופירות אז הצלחנו להכניס את הגוף לאורח חיים בריא, שאני חושבת על פיתה עם דברים טעימים בפנים, אני מחליפה לפיתה כוסמין קטנה ומכניסה דברים טעימים קטנים. כאשר אני חושבת על נשנוש עם קפה, אני מחליפה לשקדים ואגוזים גם בריא וגם טעים, תנסו גם אתם להחליף דברים קטנים ולאט לאט זה פשוט ישתלט על חייכם הצלחות קטנות מובילות להצלחות גדולות.

תזונאי ספורט

 

 

Leave a Reply

דרוג*

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. מסומנים שדות חובה *

כל מה שחם

בעידן של ריבוי מסכים והשמנת יתר
שמירה על כושר גופני ותחזוקת הגוף