צרו קשר

מצעד *** 9 *** חוגי הספורט שילדים הכי אוהבים👌

פעילות בספורט מגיל צעיר מסייעת בבניית ערכים של התמדה ומחויבות, ומביאה לחיזוק הגוף ושמירה על כושר באופן מיטיב ובריא. הורים רבים מעוניינים שילדיהם ישתלבו בפעילות ספורטיבית מהנה ויתמידו בכך, אולם מתקשים לבחור בין היצע רחב של חוגים ופעילויות, כאשר הילדים מתפתים לכלל האפשרויות, אולם לא תמיד מתמידים בהתחייבות.

להלן 9 חוגי ספורט פופולריים ⚽ בקרב ילדים בישראל:

  1. כדורגל- ענף הספורט הפופולרי בישראל אינו מדלג על חוגי הילדים, ובכל עיר ויישוב ניתן למצוא אגודות ומועדוני כדורגל ידועים בישראל, שמבקשים לפתח את המסי הבא. אם הילד שלכם בעל קורדינציה טובה, אוהב לרוץ ובעל שליטה טובה בכדור, ייתכן שימצא את מקומו בעולם המחייב והמרגש של הכדורגל.
  2. כדורסל- לחוגי הכדורסל מגיעים ילדים מעט יותר בוגרים, בעלי יכולת אחיזה בכדור ומהירות תנועה. נהוג לחשוב כי חוגי הכדורסל מיועדים לילדים הגבוהים יותר, אולם דווקא מומלץ להתחיל ולהשתלב בענף הכדורסל ולרכוש מיומנויות בגיל צעיר, כאשר הגובה יגיע (או שלא) עם השנים.
  3. כדורעף- משחק הכדורעף דורש יכולת פיזית גבוהה וסינרגיה קבוצתית מושלמת, וילדים רבים מוצאים עצמם משתלים במשחק החכם והפיזי כאחד, בחוויית משחק מעניינת שניתן לתרגם הן לכדורעף אולמות והן לכדורעף חופים.
  4. כדורשת- כדורשת הוא ענף ספורט עממי, תחרותי וחווייתי המיועד לנשים ולנערות, ולמעשה מדובר בהקלה של חוקי הכדורעף והתאמת המשחק לנשים, באמצעות קביעת רשת נמוכה יותר ואפשרות אחיזה בכדור (בשונה מכדורעף בו יש להדוף את הכדור).
  5. שחיה- ענף השחייה מושך אליו ילדים רבים, הן לצורך רכישת כישורים פרקטיים במדינה חמה בה בילוי ים ובבריכה הוא שכיח, והן במטרה לחזק שרירים חשובים דוגמת חגורת הכתפיים והגב ושיפור סיבולת לב ריאה. חוגי השחייה נחשבים לבריאים יותר לגוף ומתאימים גם לילדים שמתקשים להתחבר לענפי ספורט אחרים.
  6. נינג’ה- ענף הנינג’ה הוא ענף חדשני בספורט הישראלי, שחדר לתודעה בעיקר בזכות תכנית הריאליטי המובילה. נינג’ה הוא ספורט יחידני המשלב בין מגוון כישורים ויכולות בראשם טיפוס, והפך לענף ספורט מוכר בעולם ובישראל, לא רק במסגרת תכנית בידור. בערים רבות בישראל הרשויות המקומיות או גופים פרטיים הקימו מתחמי נינג’ה מודולריים ומאתגרים שפתחו את האפשרות לחוגים ולאימון חופשי.
  7. ג’ודו- ענף הג’ודו הוא הענף ההישגי ביותר בישראל, בזכות מספר אלופים אולימפיים שיצר לאורך השנים. ענף הג’ודו הוא ענף היאבקות בעל טכניקה ייחודית וחוקים נוקשים, בו ניתן ואף רצוי להשתלב כבר מגיל צעיר.
  8. קארטה- אומנות הלחימה היפנית לא נותרה בסרטים, וילדים רבים בוחרים בחוגי הקראטה המשלבים בין בניית כושר אישי וכוח, לאומנות לחימה מסורתית שכוללת טקסיות וערכים של כבוד.
  9. ימיה- חוגי ימיה 🏄‍♂️קיימים בחלק ניכר מן ערי החוף, וכוללים מספר תחומי לימוד והתמחות, על פי שכבת גיל ורמה אישית, בניהם: השטת אופטימוס לצעירים, גלישת גלים וגלישת רוח. החיבור לים, זיהוי הסיכונים ובניית היכולות האישיות הגבוהות יוצרים ילדים מחויבים, אחראים ובעלי חוסן אישי גבוה.

לגעת בכושר – אימון בנועם

מאמן מנטאלי ומאמן כושר לילדים נועם גולדהבר

Leave a Reply

דרוג*

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. מסומנים שדות חובה *

כל מה שחם

כישרון ועבודה קשה הם כמובן ממדים
לכל אחת ואחד מאיתנו יש משהו שהוא
פציעות הן אחד הנושאים הכאובים