צרו קשר

אהבה היא אנרגיה

כשאוהבים מישהו נעשה הכל בשביל שיהיה לו טוב

כשאוהבים משהו נדאג לעשות אותו הרבה פעמים

כי כשאוהבים פשוט מרגישים את זה, באנרגיה

אך מה בדבר לאהוב את עצמנו?

האם אנחנו גורמים לעצמנו להרגיש טוב?

האם אנחנו דואגים לחייך? ולעשות דברים שעושים לנו כיף וטוב על הלב?

כי כשאנחנו אוהבים את עצמנו באמת, האנרגיה שלנו ממוקדת להרגשה טובה יותר, לעתיד טוב יותר.

אין ביכולתנו לשנות את העבר, אז חבל לבזבז את האנרגיה על משהו שאינו ניתן לשינוי. ולעומת זאת יש ביכולתנו לשנות את ההווה וכמובן שאת העתיד. הכל תלוי לאן האנרגיה שלנו מופנת. חשוב שנתמקד במה שיקח אותנו קדימה ולא במה שישאיר אותנו תקועים במקום. רק שנקבל את העבר שלנו ונבין שהוא רק שיעור להווה ולעתיד, נאהב את עצמנו באמת נוכל להתקדם כי אהבה עצמית מתחילה בקבלה של מי שהייתי אתמול, בהכרה של מי אני היום ובכמיהה של מי שאני רוצה להיות מחר.

כשנקבל את עצמנו עם החששות והפחדים שיש לנו, נדע להפוך את הפחדים  לדחף שיניע אותנו. כשנקבל את הסיכונים שאנחנו צריכים לקחת  וגם אולי ממה נתאכזב. כשנקבל את עצמנו כפי שאנחנו , נאהב את עצמנו באמת.  זה לא אומר שלא נעשה עם זה שום דבר, זה רק אומר שזו נקודת ההתחלה.

אנחנו חייבים  לקבל את כל כולנו , כי כשאנחנו נלמד לאהוב את עצמנו, גם שאר העולם ידע לעשות זאת. זה אומר לקבל את איך שאנחנו נראים ואיך שאנחנו מרגישים, שנקבל את המחשבות המוזרות שלפעמים רצות לנו בראש ונדע לתת להן מקום ולשחרר אותן, נוכל לחיות בשלום עם עצמנו.

כשנאהב את עצמנו באמת נבין שגם אם אמרנו משהו לא במקום, זה בסדר, לכולנו זה קורה, אנחנו לא מושלמים. אך ברגע שנבחר  לומר זאת שוב, זה כבר יהפוך אותנו למי שאנחנו בוחרים להיות;  כי הבנו שאולי בעבר זו הייתה סתם אמירה ‘שטותית’ ועכשיו, עכשיו זו האמירה שלנו לעולם.

אל תשמרו דברים בבטן

תגידו את מה שיש לכם לומר

ומצאו את הדרך לגעת בלב

אור ושיר נצח – מאמנות לחיים מאושרים

Leave a Reply

דרוג*

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. מסומנים שדות חובה *

כל מה שחם

כישרון ועבודה קשה הם כמובן ממדים
לכל אחת ואחד מאיתנו יש משהו שהוא
פציעות הן אחד הנושאים הכאובים